13 batérií do kuchyne

Kuchynské batérie sú neoddeliteľnou súčasťou kuchynského pracovného procesu. Aké modely kuchynských mixérov ponúkajú dnešní výrobcovia – ako je uvedené vo fotogalérii.

Inteligentný funkcionalizmus

Pohodlie a funkčnosť kuchynského drezu do značnej miery závisí od výberu batérie. Moderné kuchynské mixéry je predovšetkým premyslený dizajn. Každá žena v domácnosti si môže vybrať mixér, ktorý najlepšie vyhovuje jej potrebám.

Ak ste tradicionalista, retro človek, ktorý často nepoužíva kuchynský drez, vyberiete si štýlové dvojpákové batérie. Oveľa pohodlnejšie jednopákové batérie do kuchyne. Aby ste nemuseli otáčať pákami a ventilmi vodovodnej batérie, môžete si do kuchyne vybrať bezdotykovú vodovodnú batériu. Spustí sa na požiadanie – priložte ruky k výtoku a voda začne tiecť ( voda je riadená integrovaným fotoelektrickým článkom ).

Výber batérií do kuchyne je veľmi široký, a to z hľadiska funkcií aj dizajnu. Ktorý si vybrať? Jednopáková alebo dvojpáková, s otočným výtokom alebo s hadicovou tryskou, bezdotyková alebo mechanická, z mosadze alebo s pochrómovanou povrchovou úpravou, v modernom alebo retro štýle? Čítajte ďalej a rozhodnite sa, ktorý typ ohrievača teplej vody potrebujete.

Ohodnoťte článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Aneta Barka

Pozdravy, spriaznené duše štýlu a hľadači svätyne! Som Aneta Barka, ostrieľaný návrhár, ktorého životom bola tapiséria utkaná tými najjemnejšími niťami Módy a vrúcnym objatím domácej útulnosti. Dovoľte mi odhaliť kapitoly mojej cesty, kde sa umenie couture hladko prelína so samotnou podstatou pohodlia a štýlu.

Ženský časopis | Móda, krása, každodenný život a starostlivosť o domácnosť, psychológia a vzťahy
Comments: 1
  1. Katarína Kozárová

    Ahoj, môžem sa spýtať načo potrebuješ 13 batérií do kuchyne? Je to nejaká špeciálna aplikácia alebo využitie? Zaujíma ma, pretože to je nezvyčajný počet batérií pre bežnú domácnosť. Ďakujem za odpoveď!

    Odpovedať
Pridajte komentáre