...

20 hracích stolov

Po náročnom dni v práci je príjemné stretnúť sa pri hre pokru alebo pri preferovaní, prípadne vziať priateľa na partiu šachu. Nemusíte chodiť do klubu: kúpte si stôl v salóniku!

Lomberský stôl, zavedený vo Francúzsku počas vlády Ľudovíta XIV., bol pôvodne navrhnutý ako obyčajný stôl, ale čalúnený zelenou látkou. V tom čase boli lomberské stoly len kartové stoly. Moderné hracie stoly sú k dispozícii s odnímateľnými a vymeniteľnými doskami na rôzne typy hier ( šachová doska sa mení na "kartovú dosku" zelená tkanina ) modely sú funkčne nasýtené rôznymi zásuvkami a sekciami, niekedy majú skladací mechanizmus na jednoduché skladovanie v zloženom stave. Nie je ničím výnimočným, ak sa stolík v obývačke zmení na viacúčelový konferenčný stolík. Ako môžete vidieť na našom obrázkovom výbere, nábytok na hry nevyrábajú len tie "klasické" ale aj výrobcovia nábytku v modernom štýle.

Ohodnoťte článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Aneta Barka

Pozdravy, spriaznené duše štýlu a hľadači svätyne! Som Aneta Barka, ostrieľaný návrhár, ktorého životom bola tapiséria utkaná tými najjemnejšími niťami Módy a vrúcnym objatím domácej útulnosti. Dovoľte mi odhaliť kapitoly mojej cesty, kde sa umenie couture hladko prelína so samotnou podstatou pohodlia a štýlu.

Ženský časopis | Móda, krása, každodenný život a starostlivosť o domácnosť, psychológia a vzťahy
Comments: 1
  1. Branislava Zemanová

    Ako sa pri tých 20 hracích stoloch rozhoduje, ktorý stôl si môžem vybrať? Je to na základe systému rezervácie, prvého príchodu alebo niečoho iného? Rád by som vedel, aby som sa mohol vopred pripraviť. Ďakujem.

    Odpovedať
Pridajte komentáre