11 farebných šatníkov

Rôzne riešenia pre rôzne interiéry: Dekor a štruktúra predných plôch šatníkových skríň sa odvíjajú od materiálu, z ktorého sú vyrobené.

Jedna z farieb zobrazených vo fotogalérii posuvných skríň Všetky rôzne odtiene prírodného dreva. Drevo je lakované, dyhované, intarzované a, ako môžete vidieť na každej fotografii skrine, zachováva si svoju prirodzenú štruktúru a tón: dub, javor, orech a čerešňa. Druhý trend Použitie iných materiálov a techník, ktoré dodávajú fasádam nezvyčajnú štruktúru. Fotogaléria posuvných skríň ponúka ako obľúbené ( použitie tónovaného zrkadla alebo skla s potlačou ) tak aj originálnejšie riešenia, ako napríklad pokrytie fasády špeciálne upravenou kožou alebo farebným linoleom. Vďaka takejto rozmanitosti vám fotogaléria šatníkových skríň umožňuje vybrať si riešenia, ktoré sa hodia do širokej škály interiérov.

Ohodnoťte článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Aneta Barka

Pozdravy, spriaznené duše štýlu a hľadači svätyne! Som Aneta Barka, ostrieľaný návrhár, ktorého životom bola tapiséria utkaná tými najjemnejšími niťami Módy a vrúcnym objatím domácej útulnosti. Dovoľte mi odhaliť kapitoly mojej cesty, kde sa umenie couture hladko prelína so samotnou podstatou pohodlia a štýlu.

Ženský časopis | Móda, krása, každodenný život a starostlivosť o domácnosť, psychológia a vzťahy
Comments: 1
  1. Jozef Malík

    Je pre mňa zaujímavé, že zmieňujete o 11 farebných šatníkoch. Prečo ste sa rozhodli mať taký veľký počet šatníkov? Aký význam to pre vás má a ako si udržiavate takýto rozmanitý šatník?

    Odpovedať
Pridajte komentáre